Konkurs fotograficzny „Lubelskie. Smakuj życie”

1 sierpnia 2019
plakat

plakat

plakat

Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego ogłosił ósmą edycję konkursu fotograficznego „Lubelskie. Smakuj życie”.

W konkursie mogą wziąć udział zarówno profesjonaliści zajmujący się fotografią artystyczną i reportażową, jak i osoby fotografujące amatorsko. Zdjęcia ukazujące region lubelski można wysyłać do końca października w dwóch kategoriach konkursowych: fotografii artystycznej i reportażowej.

W dotychczasowych siedmiu edycjach konkursu wzięło udział ponad 400 autorów z całego kraju. Najciekawsze zdjęcia prezentowane były na pokonkursowych wystawach oraz w różnych publikacjach promujących Region Lubelski.

W tym roku termin nadsyłania prac mija 31 października. Nagrodzone i wyróżnione zdjęcia znajdą się w katalogu, wydanym w formie kalendarza Regionu Lubelskiego na 2020 rok oraz będą eksponowane na pokonkursowej wystawie. Nagrodami w konkursie, w każdej z dwóch kategorii, są karty zakupowe o wartości 750 zł, 650 zł oraz 550 zł, a także zestawy wydawnictw o regionie lubelskim.

Prace oceni jury złożone z fotografików reprezentujących stowarzyszenia i związki twórcze oraz ze specjalistów promocji urzędu marszałkowskiego.

Regulamin i karta zgłoszeniowa dostępna jest na stronie: https://www.lubelskie.pl/konkurs-fotograficzny/

Alert Systemowy