Autor: Beata Filipowicz

Weekend za pół ceny 25–27 listopada 2022

5 października 2022
Plakat wydarzenia „Weekend za pół ceny” w ramach akcji „Polska zobacz więcej”
Z prawej strony plakatu w okręgu wygięta w grymasie twarz mężczyzny wyłaniająca się spod  półprzezroczystych kolorowych trójkątów, tworzących geometryczne wzory. Po lewej stronie, na białym tle napis: 18-20 i 25-27 listopada 2022, weekend za pół ceny. Poniżej loga organizatorów: Polskiej Organizacji Turystycznej oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki

Plakat wydarzenia „Weekend za pół ceny”

Plakat wydarzenia „Weekend za pół ceny” w ramach akcji „Polska zobacz więcej” Z prawej strony plakatu w okręgu wygięta w grymasie twarz mężczyzny wyłaniająca się spod półprzezroczystych kolorowych trójkątów, tworzących geometryczne wzory. Po lewej stronie, na białym tle napis: 18-20 i 25-27 listopada 2022, weekend za pół ceny. Poniżej loga organizatorów: Polskiej Organizacji Turystycznej oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki

W dniach 18–20 listopada oraz 25–27 listopada 2022 r. w Muzeum Zamoyskich w Kozłówce będzie można wziąć udział w akcji „Polska Zobacz Więcej – weekend za pół ceny”.

W tych dniach, osoby odwiedzające Kozłówkę otrzymają 50% rabatu na zakup karnetu normalnego obejmującego wszystkie ekspozycje (Pałac, Kaplica, Powozownia i Galeria Sztuki Socrealizmu).

Promocyjne karnety będzie można zakupić od 21 października w kasie Muzeum w godzinach jej funkcjonowania.

Akcja „Polska Zobacz Więcej – weekend za pół ceny” to kampania przygotowana przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polską Organizację Turystyczną.

Alert Systemowy